Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 615886
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Lekka miodowa nutka, sprawia iż polędwicę miodową pokochają wszystkie łakomczuchy od tych najmłodszych do najstarszych. Idealnie komponuje się z wiosennymi sałatkami.
Średnica plastra 80 mm - idealna na kanapkę.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Mięso z piersi kurczaka 48,8%, woda, substancja zagęszczająca: e1422, sól, białko sojowe, substancje zagęszczające: e407, e425; miód 0,5%; sacharoza, dekstroza, glukoza, maltodekstryna, hydrolizat białka słonecznikowego, hemoglobina wieprzowa, cebula, aromaty, ekstrakty przypraw (seler), stabilizatory: e451, e262; regulator kwasowości: e331; przeciwutleniacze: e316, e301; wzmacniacze smaku: e621, e627, e631, e635; substancja konserwująca: e250 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,3 - 1,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 371 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,9 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: