Suszarka do owoców i jarzyn Esperanza Appetissant
Wystaw opinię o produkcie
Suszenie produktów to skuteczny i łatwy sposób na konserwację, zatrzymanie smaku i zapachu oraz wartości spożywczych suszonych produktów. Dzięki temu, przez cały rok, można delektować się smakiem owoców, warzyw czy grzybów bez dodatku konserwantów i innych sztucznych składników.
Urządzenie to zachowuje smak i aromat ulubionych produktów na dłużej. Jest niezbędne w każdej nowoczesnej i zdrowej kuchni. Posiada dużą moc 250W i wbudowany wentylator dzięki czemu produkty zostaną szybko, dokładnie i równomiernie wysuszone zachowując wszystkie walory zapachowe i smakowe. Jego kompaktowy rozmiar wpasuje się nawet do najmniejszej kuchni, a przechowywanie nie będzie już sprawiało problemu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 419305
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 250 W |
|---|---|
| Funkcje urządzenia | Suszenie grzybów, Suszenie owoców, Suszenie ziół, Suszenie kwiatów, Suszenie warzyw |
| Ilość sit | 4 |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 90 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,32 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,465 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Esperanza Sp. J. PoterekUlica i numer: Poznańska 129/133Kod pocztowy i miasto: 05-850 Ożarów Mazowiecki PL |
| Zasilanie | 230 V |
| Wymiary (SxWxG) | 23 x 24 x 22 cm |
| Waga | 1,14 kg |
| Zabezpieczenia | Automatyczny wyłącznik |
| Cechy urządzenia | Równomierne rozprowadzanie ciepła, Regulacja temperatury, Regulacja mocy |
| Dodatkowy opis produktu | Szybka i wydajna. Duża moc 250W. 8 programów. Mocny wentylator. Łatwa w użyciu. 4 przeźroczyste sita. Kompaktowy rozmiar. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Pojemność | 2 l (dm?) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: