Blender ręczny Zelmer ZHB4560I Pulsar
Wystaw opinię o produkcie
Komfortowo, szybko, niezawodnie- tak blenduje się składniki blenderami ręcznymi Zelmer. Model ZHB4560I Pulsar charakteryzuje się dużą mocą 800W oraz solidną i estetyczną obudową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Funkcja Turbo doda mocy wszędzie tam, gdzie będzie to konieczne.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 803630
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,26 PLN |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Blender ręczny |
| Zasilanie | 220-240 V |
| Moc | 800 W |
| Długość przewodu | 93 cm |
| Kolor | Biały |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| W zestawie | instrukcja obsługi |
| Liczba prędkości | 1 |
| Funkcje urządzenia | Blendowanie, Funkcja Turbo, Rozdrabnianie |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Eurogama Sp. z o.o.Ulica i numer: Aleje Jerozolimskie 200/225Kod pocztowy i miasto: 02-486 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Blender ręczny 800W |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: