Czajnik Philips Seria 3000 HD9318/70
Wystaw opinię o produkcie
Nowy plastikowy czajnik firmy Philips o pojemności 1,7 l z automatycznie otwieraną pokrywką i wskaźnikiem umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie ulubionego gorącego napoju.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 133400
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 1,7 l (dm?) |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne, Stal nierdzewna |
| Rodzaj filtra | Wapienny, Wyjmowany |
| Kolor | Biały |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 1 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: AB S.AUlica i numer: Europejska 4Kod pocztowy i miasto: 55-040 Magnice PL |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie bez wody, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Miejsce na nawinięcie przewodu, Podświetlany wyłącznik, Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Nienagrzewające się uchwyty |
| Zasilanie | 230 V |
| Wymiary (SxWxG) | 22,3 x 25,3 x 16 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: