Czajnik elektryczny Zelmer ZCK7616S
Wystaw opinię o produkcie
Szybko, skutecznie, niezawodnie- tak gotuje się wodę w czajnikach Zelmer. Model ZCK7616S to wysoka moc, odpowiednia pojemność, zakryty element grzejny oraz kontroler marki Strix. Stanowi on harmonijne połączenie klasyki i nowoczesności. Obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o neutralnym wybarwieniu nadaje czajnikowi bardzo uniwersalny, ponadczasowy wygląd.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 466098
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 1,7 l (dm?) |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Filtr | Tak |
| Rodzaj filtra | Wyjmowany, Nylonowy, Antywapniowy, Zmywalny |
| Kolor | Biały, Szary |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 65 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,17 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody |
| Cechy urządzenia | Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Miejsce na schowanie przewodu, Miejsce na nawinięcie przewodu, Obrotowa podstawa, Wskaźnik poziomu wody, Podświetlany wyłącznik, Nienagrzewające się uchwyty |
| Zasilanie | 220 - 240 V |
| Krótki opis marketingowy | Czajnik elektryczny zelmer zck7616s |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 35 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: