Blender ręczny BOSCH MSM64010
Wystaw opinię o produkcie
Super lekki blender kuchenny. Ergonomiczny kształt, wygodny miękki uchwyt. Końcówka miksująca z innowacyjnym nożem QuattroBlade z 4 ostrzami gwarantująca doskonałe rezultaty. Praca normalna + przycisk TURBO dla uzyskania maksymalnej mocy. Praktyczny przycisk zwalniający końcówkę miksującą
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 156250
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Blender ręczny |
|---|---|
| Zasilanie | 220 - 240 V |
| Moc | 450 W |
| Pojemność pojemnika | 600 ml |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Kolor | Biały, Czerwony |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | Pojemnik do miksowania |
| Liczba prędkości | 2 |
| Funkcje urządzenia | Blendowanie, Funkcja Turbo |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 183Kod pocztowy i miasto: 02-222 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: