Czajnik Bomann WKS 6032 CB
Wystaw opinię o produkcie
Czajnik Bomann WKS 6032 CB o pojemności 1.7 litra został wykonany wysokiej jakości stali nierdzewnej, szkła żaroodpornego oraz tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Posiada płytę grzejną o mocy 2200 W, zewnętrzny wskaźnik poziomu wody, bezpieczną odchylaną pokrywkę z blokadą, podstawę z wysuwanym przewodem, lampkę kontrolną podświetlaną na niebiesko, filtr antyosadowy wyjmowany w celu płukania oraz automatyczny włącznik/wyłącznik (z możliwością ręcznego wyłączenia). Bezpieczeństwo podczas grzania wody zapewnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz gotowaniem bez wody.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 821066
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 1,7 l (dm?) |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Filtr | Tak |
| Rodzaj filtra | Antywapniowy, Wyjmowany |
| Kolor | Srebrny |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 60 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,55 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CTC Clatronic Sp. z o.o.Ulica i numer: Brzeska 1Kod pocztowy i miasto: 45-960 Opole PL |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Miejsce na schowanie przewodu, Obrotowa podstawa, Wskaźnik poziomu wody, Podświetlanie wnętrza podczas gotowania, Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Nienagrzewające się uchwyty, Podświetlany wyłącznik |
| Zasilanie | 220 - 240 V |
| Wymiary (SxWxG) | 22 x 24,5 x 16 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: