Młynek do kawy Bosch TSM6A011W
Wystaw opinię o produkcie
Młynek do kawy Bosch TSM6A011W to akcesorium, które przyda się miłośnikom aromatycznego, pobudzającego napoju. Jest bardzo łatwy w obsłudze i niezwykle skuteczny. Możesz regulować stopień mielenia ziaren i dopasować kawę do sposobu zaparzania. Trwały, stalowy nóż w mgnieniu oka przygotuje ziarna tak, jak lubisz.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 140767
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Młynek do kawy |
|---|---|
| Moc | 180 W |
| Rodzaj noża | Noże dwuskrzydłowe |
| Sposób mielenia | Pulsacyjny |
| Pojemność | 0,075 l (dm?) |
| Kolor | Biały |
| Posiada | Antypoślizgowe nóżki |
| Wydajność | 150 g/min |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bsh sprzęt gospodarstwa domowego sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 183 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 9 x 17 x 9 cm |
| Krótki opis marketingowy | Taki młynek powinien się znaleźć w kuchni każdego kawosza. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowenia |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: