Wyciskarka do cytrusów Clatronic ZP 3066
Wystaw opinię o produkcie
Wyciskarka do cytrusów marki wyposażona w zdejmowany pojemnik soku o pojemności 1,2L. Osłona chroniąca przed utratą aromatu, wyposażona w 2 stożki wyciskające. Automatyczna funkcja start/stop przy nacisku na stożek wyciskający. Automatyczne lewe i prawe obroty w celu uzyskania lepszej wydajności. Praktyczne nawijanie przewodu
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 126305
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 40 W |
|---|---|
| Element wyciskający | 2 stożki |
| Odpływ soku | Wbudowany pojemnik |
| Pojemność naczynia na sok | 1,2 l (dm?) |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 80 cm |
| W wyposażeniu | Pokrywa ochronna |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba prędkości | 1 |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,4 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CTC Clatronic Sp. z o.o.Ulica i numer: Brzeska 1Kod pocztowy i miasto: 45-960 Opole PL |
| Wymiary (SxWxG) | 18 x 23 x 18 cm |
| Waga | 900 g |
| Funkcje urządzenia | Wyciskanie soku |
| Cechy urządzenia | Zmienny kierunek obrotów, Schowek na przewód |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: