Mikser ręczny Amica MD1014
Wystaw opinię o produkcie
5-stopniowa regulacja prędkości. Różne składniki wymagają różnej mocy, by miksowanie przyniosło idealne efekty. Stąd miksery Amica posiadają aż 5-stopniową regulację prędkości! Dzięki niej łatwo i szybko zmienisz moc na optymalną i unikniesz rozchlapywania. Wygodnie i w mgnieniu oka regulujesz moc pod kątem wykorzystywanych składników. Prędkość dopasowana do potrzeb! Funkcja Turbo. Miksera używasz nie tylko dla wygody, ale i by oszczędzać swój czas. Oszczędź go jeszcze więcej! Wykorzystaj Funkcję Turbo i miksuj składniki tak szybko, jak nigdy! To maksymalna wygoda, gdy zależy Ci na błyskawicznym efekcie. Pełna moc na pełnych obrotach – pełen komfort użytkowania! Trzepaczki i haki ze stali szlachetnej. Ubijanie białka, śmietany, wyrabianie ciasta czy przyrządzanie kremu – wszystko idzie sprawniej, kiedy masz odpowiednie akcesoria! A trzepaczki i haki w mikserach Amica zostały wykonane ze stali szlachetnej, dlatego są o wiele wytrzymalsze, odporne na rdzę i po prostu się nie niszczą. Twój mikser jest szybki, wszechstronny i wyjątkowo solidny! Ergonomiczny uchwyt. Podczas miksowania powstają drgania, które utrudniają stabilne utrzymanie miksera w dłoni. Po pewnym czasie jest to po prostu nieprzyjemne i niewygodne. Dlatego uchwyt miksera Amica został zaprojektowany tak, by nie ślizgał się w ręce. Jest też dodatkowo powleczony miękkim, gumowym tworzywem, by nawet długie miksowanie było maksymalnie wygodne! Komfort i ergonomia jak na dłoni!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 960366
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 250 W |
|---|---|
| Sterowanie | Manualne, Mechaniczne |
| Funkcje i programy | Funkcja Turbo |
| Kolor | Biały, Szary |
| Liczba prędkości | 5 |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| W wyposażeniu | Trzepaczka do ubijania |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,24 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,28 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: AMICA HANDEL I MARKETING SP. Z O.O.Ulica i numer: BUŁGARSKA 17Kod pocztowy i miasto: 60-320 POZNAŃ PL |
| W zestawie | haki do wyrabiania ciasta |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: