Spieniacz do mleka Clatronic MS 3693
Wystaw opinię o produkcie
Clatronic MS 3693 to wygodne urządzenie 2w1 do podgrzewania mleka i jego spieniania. Dzięki niemu możesz podgrzać i spienić mleko, spienić zimne mleko bez podgrzewania albo tylko je podgrzać. Mleko do pysznej, białej kawy otrzymasz w krótkim czasie, bez wysiłku i bez względu na rodzaj mleka, którego używasz. jednorazowo możesz uzyskać ok. 120 ml spienionego mleka.
Podgrzewacza możesz używać także do przygotowania pitnej czekolady lub kakao. Zamiast spieniania napoju, możesz je wymieszać w urządzeniu korzystając z odpowiedniej końcówki do mieszania gorących płynów, dołączonej do zestawu. Jednorazowo możesz przygotować do 300 ml napoju.
Stopień podgrzania regulowany jest jednym przyciskiem. W komplecie znajdują się dwie końcówki, do spieniania i mieszania gorących napojów. Wnętrze z nieprzywierającą powłoką oraz fakt, że grzałka dzbanka jest zabudowana sprawiają, że utrzymanie dzbanka w czystości jest niezwykle łatwe.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 723120
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CTC Clatronic Sp. z o.o.Ulica i numer: Brzeska 1Kod pocztowy i miasto: 45-960 Opole PL |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,62 PLN |
| Rodzaj zasilania | 220 - 240 V~, 50 / 60 Hz |
| Moc | 600 W |
| Waga | 780 g |
| Pojemność | 550 ml |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: