Frytkownica Esperanza Falafel 3L EKG010
Wystaw opinię o produkcie
Frytownica Esperanza FALAFEL z pewnością zachwyci wszystkich miłośników przekąsek z ziemniaków i smażonych mięs. Urządzenie umożliwia usmażenie w kilka minut idealnych frytek - chrupiących z zewnątrz i miękkich w środku. Można w nim również smażyć inne produkty takie jak mięso, grzyby czy warzywa. Dzięki wysokiej mocy smażenie jest szybkie i bardzo łatwe.
Możliwość regulacji temperatury zapewnia pełną kontrolę nad poziomem wysmażenia dań. Obudowa, pokrywa i grzałka wykonane są ze stali nierdzewnej. Dzięki temu urządzenie jest trwałe i łatwe do czyszczenia. Z nasza frytkownicą możesz się już cieszyć domowymi frytkami!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 845795
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 2000 W |
|---|---|
| Pojemność misy na olej | 3 l (dm?) |
| Pojemność koszyka | 3 l (dm?) |
| Zakres regulacji temperatury | 80-190 C |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Funkcje urządzenia | Regulacja temperatury |
| Sterowanie | 1 pokrętło, Pokrętła mocy, Mechaniczne |
| Kolor | Biały |
| Cechy pokrywy | Zdejmowana |
| Cechy misy | Ze stali nierdzewnej |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Długość przewodu | 90 cm |
| Komunikacja | Lampka kontrolna włączenia, Lampka kontrolna temperatury |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,85 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,713 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Esperanza Sp. J. PoterekUlica i numer: Poznańska 129/133Kod pocztowy i miasto: 05-850 Ożarów Mazowiecki PL |
| Wymiary (SxWxG) | 21 x 27 x 53,5 cm |
| Waga | 2,3 kg |
| W zestawie | Koszyk siatkowy, pokrywa, jednostka główna oraz instrukcja |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Krótki opis marketingowy | Frytownica Esperanza FALAFEL z pewnością zachwyci wszystkich miłośników przekąsek z ziemniaków i smażonych mięs. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: