Mikser Bosch MFQ36400 450W
Wystaw opinię o produkcie
Komfortowa obsługa z ErgoMixx
Silnik o dużej mocy 450 W: zapewnia doskonałe rezultaty przy każdym zadaniu pieczenia lub gotowania.
Wyprofilowane mieszadła ze stali nierdzewnej i haki do ciasta: zapewniają idealne mieszanie, ubijanie i ugniatanie.
Ergonomiczny uchwyt Soft Touch: idealnie pasuje do każdej dłoni, zapewniając wygodne i bezpieczne miksowanie.
5 prędkości pracy i funkcja turbo: precyzyjna kontrola prędkości dla każdego przepisu.
Przycisk zwalniający: wyjmij mieszadła lub haki za jednym naciśnięciem przycisku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 362658
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 450 W |
|---|---|
| Cechy urządzenia | Możliwość mycia części w zmywarce |
| Sterowanie | Manualne |
| Funkcje i programy | Funkcja Turbo |
| Kolor | Biały |
| Liczba prędkości | 5 |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| W wyposażeniu | Nasadka hakowa, Końcówka do mieszania |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,2 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bsh sprzęt gospodarstwa domowego sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 183 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego robota, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | Wyprofilowane mieszadła ze stali nierdzewnej i haki do ciasta: zapewniają idealne mieszanie, ubijanie i ugniatanie. |
| Krótki opis marketingowy | Mikser ręczny, ergomixx, 450 w, biały mfq36400 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: