Mikser ręczny Zelmer ZHM2453BS
Wystaw opinię o produkcie
Mikser ręczny marki Zelmer o maksymalnej mocy 700W znacznie poprawi komfort pracy w każdej kuchni. Dzięki 5 prędkościom pracy oraz funkcji Turbo z łatwością dostosujesz moc urządzenia do aktualnych potrzeb, a znajdujące się w zestawie końcówki pozwolą na swobodną pracę z różnymi składnikami. Dodatkowo, zintegrowany pojemnik na akcesoria znacząco ułatwi przechowywanie urządzenia w każdej kuchni
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 875551
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 700 W |
|---|---|
| Sterowanie | Manualne, Mechaniczne |
| Funkcje i programy | Funkcja Turbo |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Liczba prędkości | 5 |
| Długość przewodu | 1,14 m |
| W wyposażeniu | Końcówka do mieszania, Nasadka hakowa |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,45 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,26 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | Końcówki do mieszania (ubijania), haki do ugniatania ciasta |
| Krótki opis marketingowy | Mikser ręczny o mocy maksymalnej 700w z pojemnikiem na akcesoria |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: