Blender kielichowy Zelmer ZSB4707
Wystaw opinię o produkcie
Najlepszy sposób na przygotowanie zdrowego, pysznego koktajlu? Odpowiedź jest bardzo prosta: blender kielichowy Zelmer! Wysoka moc, bardzo wydajny 4-ostrzowy nóż oraz możliwość kruszenia lodu sprawią, że przygotowanie ulubionego napoju stanie się dla Ciebie przyjemnością. Mycie urządzenia po użyciu to także prosta sprawa, kielich wykonany z hartowanego szkła oraz łatwo wyciągane ostrza pozwalają na szybkie i komfortowe płukanie pod bieżącą wodą.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 753693
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,17 PLN |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Blender kielichowy |
| Zasilanie | 220 - 240 V |
| Moc | 500 W |
| Pojemność pojemnika | 1500 ml |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Kolor | Biały, Szary |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego urządzenia |
| W zestawie | kielich szklany 1,5l |
| Liczba prędkości | 2 |
| Funkcje urządzenia | Blendowanie, Kruszenie lodu, Rozdrabnianie |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,98 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: