Czajnik elektryczny Zelmer ZCK7630W Crystal
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 973774
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czajniki Zelmer Crystal to niezawodny sprzęt, który po latach powraca na rynek w nowej, ulepszonej wersji. Kultowy czajnik o mocy 2200 W i pojemności 1,7 l wyposażony został w szereg funkcji, które sprawiają, że korzystanie z niego jest komfortowe i bezpieczne: automatyczne wyłączanie, blokada włączania pustego urządzenia, podstawka umożliwiająca obrót o 360 stopni czy ukryta grzałka to tylko niektóre z nich. Crystal dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych. Nieważne, którą z nich wybierzesz – zyskujesz wygodny sprzęt na lata.
Parametry produktu
| Pojemność | 1,7 l (dm³) |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Filtr | Tak |
| Rodzaj filtra | Antywapniowy |
| Kolor | Biały |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 1 m |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,09 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,34 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie bez wody, Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Nienagrzewające się uchwyty, Miejsce na schowanie przewodu, Obrotowa podstawa, Wskaźnik poziomu wody |
| Krótki opis marketingowy | Czajnik o mocy 2200 w i pojemności 1,7 l, podstawka umożliwiająca obrót o 360 stopni oraz ukryta grzałka. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: