Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5900672302646
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Nasza pasta świetnie sprawdzi się w roli smarowidła do różnego rodzaju pieczywa, ale również jako dodatek do naleśników, placuszków. Dobrze smakuje także w towarzystwie świeżych warzyw. nspiracją do stworzenia pasty były wyraziste smaki ociekającej słońcem Italii. Bazę receptury stanowi uwielbiana przez wegan i wegetarian, bogata w wartości odżywcze ciecierzyca. W połączeniu z dojrzałymi pomidorami i bazylią otrzymaliśmy produkt, który będzie w stanie zachwycić każdego miłośnika zdrowej, roślinnej kuchni. Ta prosta w składzie pasta nie zawiera zbędnych dodatków i wyróżnia się niesamowicie intensywnym smakiem. Ponadto zadbaliśmy, aby nie zawierała glutenu, który może być problematyczny dla części naszych konsumentów. Spróbuj i rozkoszuj się smakiem pomidora, którego Włosi uwielbiają.
Warunki przechowywania
Wyrób gotowy przechowywać w pomieszczeniach suchych. czystych. bez obcych zapachów zabezpieczonych przed szkodnikami. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. spożyć w ciągu 3 dni.
Składniki
ugotowana cieciorka 52 % (woda, cieciorka), cebula, koncentrat pomidorowy 10 %, olej rzepakowy, sok z cytryny, drożdże suszone nieaktywne, sól, warzywa suszone (pasternak, marchew, seler, pietruszka, por), błonnik pszenny (bezglutenowy), bazylia suszona 0,4 %, przyprawy (zawierają seler).
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 689 /165 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 2.9 g |
| Błonnik | 3.2 g |
| Białko | 4.5 g |
| Sól | 1.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: