Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8012462988811
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne pomidory cherry. Oryginalny włoski produkt prosto z okolic Neapolu. Puszka nie zawiera BPA. Masa pod odsączeniu: 240 g.
Składniki
kologiczne pomidory cherry. Oryginalny włoski produkt prosto z okolic Neapolu. Puszka nie zawiera BPA. Masa pod odsączeniu: 240 g.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 99/24 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 3.4 g |
| Cukry | 3.4 g |
| Błonnik | 1.7 g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | 0.06 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: