Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5900672300208
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ciemnienie wierzchniej warstwy produktu jest zjawiskiem i nie wpływa na jakość. Produkt bez glutaminianu monosodowego.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. spożyć w ciągu 3 dni.
Składniki
Woda, cieciorka 35%, marchew 21%, seler 7%, pietruszka 7%, cebula 7%, olej rzepakowy, skrobia kukurydziana, przyprawy (zawierają seler), błonnik pszenny (bez glutenu), por 1,4%, hydraliatory białka roślinnego (zawierają soje i gluten), sól, substancja zagęszczająca: guma guar, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy = witamina C, aromat z ekstraktu drożdżowego.
Alergeny
GLUTEN,SELER,SOJA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,SEZAM
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 560 kJ / 134 kcal |
| Tłuszcz | 4.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 16 g |
| Cukry | 3.4 g |
| Błonnik | 5.9 g |
| Białko | 4.3 g |
| Sól | 1.2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: