Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5900672300703
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Koperek kojarzy się głównie z herbatkami dla dzieci i dodatkiem do ziemniaków. Nie możemy zapominać, że wpływa on na lepsze wydzielanie soków żołądkowych, działa moczopędnie – ważne przy oczyszczaniu nerek, poprawia trawienie i przyswajanie pokarmów poprzez hamowanie rozwoju szkodliwych drobnoustrojów w jelitach. Poprawia stan naszej bariery jelitowej, która jest odpowiedzialna za zdrowie całego organizmu, a nawet nastrój dzięki połączeniu z mózgiem przez oś jelitowo-mózgową. Koperek zawiera dużo witaminy C oraz beta-karotenu. W połączeniu z ciecierzycą i warzywami tworzy propozycję o zbilansowanym składzie. Słowo dill, które w języku angielskim oznacza koper, pochodzi od nordyckiego Dilla czyli uśpić. Nie bez powodu herbatka z kopru jest zalecana na bezsenność
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. spożyć w ciągu 3 dni.
Składniki
woda, cieciorka 35%, marchew, seler, pietruszka, cebula, olej rzepakowy, skrobia kukurydziana, błonnik pszenny (bez glutenu), sól, por, koperek suszony 1%, sos sojowy (woda, soja, sól), hydrolizat białka roślinnego, warzywa suszone (pasternak, marchew, seler, pietruszka, por), substancja zagęszczająca: guma guar, przyprawy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy=witamina C, przyprawy ziołowe (zawierają seler), aromat z ekstraktu drożdżowego.
Alergeny
GLUTEN,SELER,SOJA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,SEZAM
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 564 kJ / 135 kcal |
| Tłuszcz | 4.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 16 g |
| Cukry | 3.4 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 4.4 g |
| Sól | 1.3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: