Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249972193
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Płatki orkiszowe są lekkie, chrupiące i o orzechowym smaku. Dobrze komponują się z innymi płatkami, mlekiem, jogurtem lub owocami. Płatki przepłukać wodą a następnie gotować w proporcji 1:2 (1 porcja płatków na 2 porcje wody/MLEKA) na wolnym ogniu ok. 5 minut od czasu do czasu mieszając.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
płatki orkiszowe* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1428/338 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry | 0.8 g |
| Błonnik | 11 g |
| Białko | 11 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: