Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249970205
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Otręby owsiane są źródłem cennego błonnika, zapewniają uczucie sytości dlatego polecane sa dla osób odchudzających się. Dobrze komponują się z mlekiem, mogą być dodatkiem do panierki, ciast, chleba.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Otręby owsiane
Alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1517/361 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 46 g |
| Cukry | 1.3 g |
| Białko | 18 g |
| Sól | 0.03 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: