Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8594068262682
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bezglutenowa, ekologiczna owsianka banan- kokos. Zawiera ponad 50% owoców i orzechów. Bez dodatku cukru, odpowiednia dla wegan. Do przygotowania w jedynie 5 min z wodą/mlekiem/jogurtem.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
płatki OWSIANE* 49,3%, daktyle* 28%, kokos 13%, banan 9%, aromat bananowy 0,7%. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
OWIES
Możliwe alergeny
ORZECHY,ORZESZKI ZIEMNE
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1507/361 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8.1 g |
| Węglowodany | 49.7 g |
| Cukry | 22.3 g |
| Błonnik | 9.9 g |
| Białko | 8.5 g |
| Sól | 0.15 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: