Owsianka jabłko- cynamon BEZGL. BIO 65 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8594068262668
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bezglutenowa, ekologiczna owsianka jabłko-cynamon. Zawiera ponad 50% owoców i błonnika. Bez dodatku cukru, odpowiednia dla wegan. Do przygotowania w jedynie 5 min z wodą/mlekiem/jogurtem.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
płatki OWSIANE* 41%, daktyle* 41%, błonnik jabłkowy* 15,7%, cynamon* 2%, aromat jabłkowy 0,3%. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
OWIES
Możliwe alergeny
ORZECHY,ORZESZKI ZIEMNE
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1105/264 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 41.7 g |
| Cukry | 29.6 g |
| Błonnik | 17.4 g |
| Białko | 7.4 g |
| Sól | 0.06 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: