Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249979192
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne płatki czekoladowe. Swietny dodatek do śniadania lub jako przekąska.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka kukurydziana 64%, cukier trzcinowy*, syrop ryżowy*, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu* 3,5%, wanilia Bourbon*, sól. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1565/370 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 77 g |
| Cukry | 14.5 g |
| Błonnik | 6.8 g |
| Białko | 7.5 g |
| Sól | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: