Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249979222
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne muszelki czekoladowe. Świetne jako dodatek do śniadania lub jako przekąska.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąki zbożowe* (ryżowa*, PSZENNA*, kukurydziana*), cukier trzcinowy*, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu* 7%, syrop ryżowy*, wanilia Bourbon*, sól. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1609/380 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 81.5 g |
| Cukry | 24.8 g |
| Błonnik | 3.3 g |
| Białko | 7.9 g |
| Sól | 0.4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: