Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249979215
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczne kulki miodowe. Idealny składnik śniadania lub przekąska dla każdego.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąki zbożowe* 65,6%, (kukurydziana*, PSZENNA*, OWSIANA*), cukier trzcinowy*, syrop ryżowy*, miód* 1,9%, sól, wanilia Bourbon*, sproszkowany burak*, aromat kurkumy, skoncentrowany sok z cytryny*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1596/377 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.4 g |
| Węglowodany | 77.8 g |
| Cukry | 22.2 g |
| Błonnik | 5.6 g |
| Białko | 6.9 g |
| Sól | 1.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: