Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903548005030
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
gotowy do spożycia, dodaj do jogurtu, mleka lub napoju roślinnego, posyp zupę typu krem, możesz również chrupać prosto z paczki.
Warunki przechowywania
suche. przewiewne miejsce. w szczelnie zamkniętytm opakowaniu
Składniki
ziarno pszenicy orkisz
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1522/360 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 68 g |
| Cukry | 2.5 g |
| Błonnik | 6.3 g |
| Białko | 14 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: