Opiekacz do kanapek Zelmer ZSM7710
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 153731
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szybko, wygodnie, niezawodnie- tak przygotowuje się kanapki w opiekaczach Zelmer. Model ZSM7710 to uniwersalne urządzenie, które ułatwi proces przygotowania pożywnego posiłku dla całej rodziny. Poza wysoką mocą i obudową ze stali nierdzewnej, wyróżnia go unikalna, kamienna powłoka płytek zwiększająca ich wytrzymałość oraz walory użytkowe.
Parametry produktu
| Moc | 750 W |
|---|---|
| Liczba kanapek | 2 |
| Kształt kanapek | Trójkątny |
| Rodzaj produktu | Opiekacz do kanapek |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Komunikacja | Lampka kontrolna opiekania, Lampka kontrolna podgrzewania |
| Długość przewodu | 68 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,44 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Nienagrzewające się uchwyty, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Zatrzask na rączce, Cicha praca |
| Funkcje urządzenia | Opiekanie |
| Krótki opis marketingowy | Opiekacz do kanapek z płytkami z kamienną powłoką |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 27 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: