Czajnik Philips 3000 Series HD9318/10 2200 1,7l szary
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 937019
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nowy plastikowy czajnik firmy Philips o pojemności 1,7 l z automatycznie otwieraną pokrywką i wskaźnikiem umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie ulubionego gorącego napoju. Moc: 2200 W. Kolor produktu: Szary, Materiał obudowy: Plastik, Wskaźnik poziomu wody. Bezprzewodowy. Filtrowanie. Wieloelementowy system bezpieczeństwa. Ukryty mechanizm nawijania przewodu. Płaski element grzejny. Wskaźnik poziomu wody. Bezprzewodowy z obrotową podstawą (360°).
Parametry produktu
| Pojemność | 1,7 l (dm³) |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne, Stal nierdzewna |
| Filtr | Tak |
| Rodzaj filtra | Wyjmowany, Zmywalny |
| Kolor | Szary |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 75 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,62 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody |
| Cechy urządzenia | Obrotowa podstawa, Wskaźnik poziomu wody, Podświetlany wyłącznik, Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Miejsce na nawinięcie przewodu |
| Zasilanie | 220-240 V |
| Wymiary (SxWxG) | 22,3 x 16 x 25,3 cm |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: