Mikser ręczny Tefal Prep'Mix HT450
Wystaw opinię o produkcie
Mikser ręczny Tefal Prep'Mix to twój nowy niezbędny partner w pieczeniu! To kompaktowe urządzenie idealnie nadaje się do wszystkich kuchennych zadań dzięki mocy 450 W oraz 5 prędkościom i trybowi Turbo. Urządzenie jest wyposażone w mieszadła i trzepaczki ze stali nierdzewnej, które można myć w zmywarce.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 235285
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 450 W |
|---|---|
| Cechy urządzenia | Możliwość mycia części w zmywarce |
| Sterowanie | Manualne |
| Funkcje i programy | Funkcja Turbo |
| Kolor | Biały, Szary |
| Liczba prędkości | 5 |
| Długość przewodu | 80 cm |
| W wyposażeniu | Trzepaczka do ubijania, Końcówka do mieszania |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Bezpieczne zamknięcie |
| W zestawie | Stalowe 2 trzepaczki, 2 mieszadła stalowe |
| Krótki opis marketingowy | Twój niezbędny partner w pieczeniu! |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: