Blender kielichowy Nutribullet Portable NBP003W
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 935214
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ulubione koktajle wszędzie, gdzie tylko chcesz? Właśnie o to chodzi w przenośnym blenderze nutribullet. To lekkie urządzenie umożliwia bezprzewodowe blendowanie wszystkich ulubionych składników, niezależnie od tego, czy masz ochotę na koktajl proteinowy po treningu, zdrową przekąskę w drodze, czy relaksujące smoothie przy basenie. Ładowarka USB-C zasila silnik na około 15 cykli blendowania, a pokrywa z uchwytem ułatwia transport podczas wszystkich przygód. Wystarczy go naładować, zabrać ze sobą w podróż i uruchomić, gdy najdzie Cię ochota na porcję zdrowia i energii.
Parametry produktu
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Blender personalny |
| Zasilanie | 100-240V V |
| Moc | 100 W |
| Pojemność pojemnika | 475 ml |
| Długość przewodu | 50 cm |
| Kolor | Biały |
| Zabezpieczenia | Blokada kapania |
| W zestawie | Przenośna baza z silnikiem i ostrzem tnącym - pokrywa z uchwytem - kubek 475 ml - przewód ładujący usb-c |
| Liczba prędkości | nie dotyczy |
| Funkcje urządzenia | Blendowanie, Przygotowanie mrożonych deserów |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de'longhi polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 303 kod pocztowy i miasto: 02-785 warszawa pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: