Odkurzacz pionowy Bosch Unlimited BCS611P4A
Wystaw opinię o produkcie
Najbardziej kompaktowy odkurzacz pionowy multifunkcyjny Bosch. Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy minimalnym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji. System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona). Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy produkcji dla satysfakcji długiego użytkowania. Efektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 820670
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Najbardziej kompaktowy odkurzacz pionowy multifunkcyjny Bosch. Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy minimalnym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji. System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona). Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy produkcji dla satysfakcji długiego użytkowania. Efektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnie.
Parametry produktu
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika | 0,3 l (dm³) |
| Poziom hałasu | 27 dB |
| Średnie roczne zużycie energii | 20 kWh/rok |
| Waga jednostkowa brutto | 5,5 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 2,50 PLN |
| Wymiary (SxWxG) | 123,4 x 25,2 x 20,4 cm |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy bezprzewodowej | 30 min |
| Czas ładowania | 4 h (godz.) |
| Regulacja mocy | Tak |
| Nazwa filtra | Pure Air |
| Wyposażenie dodatkowe | elektroszczotka, ssawka 2w1 , stacja dokująca |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Cechy urządzenia | Ergonomiczna rączka, Parkowanie pionowe, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik konieczności naładowania, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, Wyświetlacz LED, Wyświetlacz poziomu mocy, Elektroniczna regulacja mocy, Ergonomiczny uchwyt, Wskaźnik zapełnienia filtra |
| Zastosowane technologie | 360° Motion Technology |
| Krótki opis marketingowy | Najbardziej kompaktowy odkurzacz pionowy multifunkcyjny bosch. |
| Zasięg pracy | 100 m |
| Instrukcja | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: