Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 997619
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Tefal X-PERT 7.60 zaprojektowano, aby ułatwić Ci porządki i sprawić, że Twój dom będzie czysty od podłóg aż po same sufity. Silnik o mocy 140 W w połączeniu ze skuteczną elektroszczotką z podświetleniem LED umożliwia dokładne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg, dywanów i chodników. Dzięki bezprzewodowej pracy i lekkiej konstrukcji, z modułem ręcznym o wadze zaledwie 1,2 kg, nowy poziom komfortowego odkurzania jest w zasięgu Twojej ręki.
Parametry produktu
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
|---|---|
| Kolor | Fioletowy |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika | 0,44 l (dm³) |
| Poziom hałasu | 81 dB |
| Waga jednostkowa brutto | 4,26 kg |
| Wymiary (SxWxG) | 24,8 x 113,8 x 24,9 cm |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Czas ładowania | 3 h (godz.) |
| Regulacja mocy | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Bezworkowy, Ergonomiczna rączka, Elektroniczna regulacja mocy, Wskaźnik konieczności naładowania |
| Zastosowane technologie | Allergy+ |
| Krótki opis marketingowy | Niezbędna pomoc w codziennych porządkach |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: