Genarator pary Tefal SV9201
Wystaw opinię o produkcie
Generator pary Express Protect to wysoka wydajność i najlepsze rezultaty prasowania nawet w przypadku najbardziej wymagających tkanin. Dzięki wysokiemu ciśnieniu 7,5 bara i wytwarzaniu pary o natężeniu do 130 g/min, czas prasowania ulega znacznemu skróceniu. Dodatkowy wyrzut pary o mocy 530 g/min poradzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi zagnieceniami. Urządzenie wyposażono w opatentowaną szufladkę antywapienną Calc Collector, która zapewnia skuteczne wytwarzanie pary przez długi czas. Jedna optymalna kombinacja pary i temperatury sprawia, że prasowanie nawet najdelikatniejszych tkanin jest w pełni bezpieczne.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 983141
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 2800 W |
|---|---|
| Rodzaje prasowania | Prasowanie w pionie, Prasowanie na sucho, Prasowanie na mokro |
| Funkcje dodatkowe | Funkcja samooczyszczania, System antywapienny |
| Czas podgrzewania | 2 min |
| Ciśnienie pary | 7,5 bar |
| Strumień pary [g/min] | 130 |
| Kolor | Purpurowy, Biały |
| Generowanie pary | Wbudowany generator |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 530 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l (dm?) |
| Regulator temperatury | Automatyczny |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 5,99 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,10 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie, Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zastosowane technologie | Anti drip, Calc Collector, Auto Off, Smart Technology Auto Control, PrecisionTip, Lock System |
| Cechy urządzenia | Możliwość użycia wody kranowej, Schowek na przewód, Wskaźnik gotowości pary, Możliwość dolewania wody w trakcie prasowania, Wskaźnik gotowości do użycia |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: