Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Karcher VC 4 Cordless my Home
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 967776
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Maksymalna swoboda ruchu i wygoda użytkowania: Odkurzacz VC 4 Cordless myHome z czasem pracy do 30 minut oszczędza użytkownikowi konieczności ciągnięcia za sobą dużego urządzenia. Liczne, inteligentne rozwiązania sprawią, że odkurzanie stanie się przyjemnością: Opróżnianie zbiornika zanieczyszczeń za pomocą 1 kliknięcia, tryb Boost, cicha praca, ergonomiczna konstrukcja i aktywna ssawka podłogowa gwarantują niezawodne usuwanie zanieczyszczeń z twardych posadzek oraz wykładzin. Urządzenie posiada też przydatną funkcję Power Lock, która sprawia, że nie ma potrzeby ciągłego trzymania włącznika. Dzięki sprytnemu designowi możliwe jest również czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach, np.: wzdłuż sofy lub pod meblami.
Parametry produktu
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika | 0,65 l (dm³) |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Waga jednostkowa brutto | 4,4 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1,89 PLN |
| Wymiary (SxWxG) | 23,6 x 111,5 x 23 cm |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy bezprzewodowej | 30 min |
| Czas ładowania | 345 min |
| Regulacja mocy | Tak |
| Nazwa filtra | Piankowy, filtr powietrza wlotowego: 1 szt. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kärcher sp. z o.o ulica i numer: stawowa 138-140 kod pocztowy i miasto: 31-346 kraków pl |
| Cechy urządzenia | Elektroniczna regulacja mocy, Bezworkowy, Wyświetlacz LED |
| Krótki opis marketingowy | Niezawodne odkurzanie dzięki niskiej wadze urządzenia: odkurzacz vc 4 cordless myhome sprawia, że odkurzanie niewielkich mieszkań nie wymaga najmniejszego wysiłku. urządzenie w kolorze białym. |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: