Myjka automatyczna do okien Webber WM 169
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 583755
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Myjka automatyczna do okien WM 169 Webber to innowacyjne urządzenie myjące różne powierzchnie w Twoim domu. Wystarczy jedno kliknięcie aby uruchomić robot myjący. Dzięki systemowi wykrywania krawędzi, myjka sama oblicza ścieżkę ruchu, moment zatrzymania a po zakończeniu pracy wraca do punktu początkowego.
Wygoda i komfort użytkowania w kompaktowej wersji.
Parametry produktu
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,21 PLN |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | zasilacz AC/DC |
| Waga | 950 g |
| Szerokość ściągaczki | 20 cm |
| Kolor | biały |
| Czas pracy | 4 h (godz.) |
| W zestawie | Adapter, Pilot, Ściereczki |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PHU METREX Ulica i numer: Grunwaldzka 229 9 Kod pocztowy i miasto: 60-179 POZNAŃ PL |
| Krótki opis marketingowy | Myjka automatyczna do okien, robot myjący |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: