Mop Elektryczny Karcher EWM 2 Bezprzewodowy
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 132372
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pożegnaj się z mopem podłogowym! Pady z mikrowłóknami są na bieżąco zwilżane świeżą wodą, podczas gdy cały brud z podłogi jest odprowadzany do specjalnego zbiornika. Urządzenie sprawia, że podłogi są do 20%* czystsze niż w przypadku czyszczenia mopem podłogowym. Dzięki smukłej konstrukcji i ruchomemu przegubowi nie tylko łatwo dociera pod meble, ale także zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania. Czas wysychania podłogi po jej umyciu wynosi tylko około 2 minut. Bezprzewodowy EWM 2 doskonale nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach podłóg twardych np. na parkietach. Brak kabla i bateria litowo-jonowa zapewniają maksymalną swobodę ruchów. Wyświetlacz LED pokazuje bieżący poziom naładowania baterii. W zestawie jedna para padów z mikrofibry (żółte), 30 ml uniwersalnego środka do czyszczenia podłóg RM 536 oraz stacja parkowania z uchwytami na pady.
Parametry produktu
| Moc | 7,4 W |
|---|---|
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika/kotła | 0,5 l (dm³) |
| Typ urządzenia | Mop elektryczny |
| Wyposażenie | Para padów z żółtymi pasami, bez szkodliwych rozpuszczalników: uniwersalny środek czyszczący rm 536, 30 ml, stacja dokująca z uchwytami na pady, ładowarka |
| Waga jednostkowa brutto | 4,4 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1,90 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kärcher sp. z o.o ulica i numer: stawowa 138-140 kod pocztowy i miasto: 31-346 kraków pl |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Zbiornik czystej wody | 360 ml |
| Zbiornik brudnej wody | 140 ml |
| Funkcje urządzenia | Czyszczenie, Funkcja samooczyszczania |
| Krótki opis marketingowy | Mop elektryczny ewm 2 czyści podłogi dzięki ciągłemu dopływowi świeżej wody i innowacyjnej funkcji samooczyszczania. uproszczona konstrukcja sprawia, że bez trudu może sięgnąć pod meble. wersja w kolorze białym. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: