Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC511DF Piotr
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 400560
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkurzacz bezprzewodowy ZSVC511DF Piotr to urządzenie, które zapewnia niezwykle wydajne czyszczenie, bez względu na to, jakie zadanie przed nim stoi.
Dzięki trzem poziomom prędkości - niskiemu, średniemu i wysokiemu - możesz dostosować siłę ssania do różnych rodzajów powierzchni, aby uzyskać idealne rezultaty. To urządzenie z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb!
Dzięki tej dodatkowej funkcjonalności, rura odkurzacza może być zginana do 90 stopni, co umożliwia dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie pod meblami czy zakamarki za sprzętami.
To idealne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących łatwości i elastyczności podczas sprzątania.
Funkcja składanej rury Flex4U nie tylko ułatwia czyszczenie w ciasnych i niewygodnych przestrzeniach, ale także pozwala na kompaktowe przechowywanie odkurzacza, gdy nie jest on używany
Parametry produktu
| Klasa energetyczna | A |
|---|---|
| Kolor | Czarny, Czerwony |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika | 0,8 l (dm³) |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Waga jednostkowa brutto | 2,26 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,48 PLN |
| Wymiary (SxWxG) | 25 x 120 x 38 cm |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy bezprzewodowej | 40 min |
| Czas ładowania | 3 h (godz.) |
| Regulacja mocy | Tak |
| Nazwa filtra | Epa |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Bezworkowy, Ergonomiczny uchwyt, Elektroniczna regulacja mocy, Parkowanie pionowe |
| Zasięg pracy | 10 m |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: