Generator pary Philips PerfectCare Compact GC7844/20
Wystaw opinię o produkcie
Nasz najbardziej kompaktowy generator pary. Ciągły strumień pary o dużej mocy umożliwia błyskawiczne prasowanie bez konieczności regulacji temperatury dzięki technologii OptimalTEMP. Żelazko ma kompaktowe wymiary, jest wygodne w użytkowaniu i łatwe do przechowywania. Przezroczysty zbiornik wody o pojemności 1,5 l zapewnia półtorej godziny ciągłej pracy. Wyraźnie widać, ile wody zostało w zbiorniku, i można łatwo napełnić go pod kranem przez duży otwór. Jeśli żelazko z generatorem pary nie jest używane przez kilka minut, funkcja automatycznego wyłączania samoczynnie wyłączy urządzenie. Pozwala to zaoszczędzić energię i zapewnia spokój ducha odnośnie bezpieczeństwa. Lekkie żelazko o niewielkich wymiarach jest łatwe do przechowywania i wygodnie mieści się na desce. Dzięki technologii ProVelocity nasze generatory pary są mniejsze i lżejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Takie same rezultaty przy oszczędności energii. Tryb ECO zmniejsza pobór mocy podczas prasowania tkanin wymagających mniejszej ilości pary. Dzięki technologii OptimalTEMP możesz mieć pewność, że to żelazko nie przypali żadnej tkaniny nadającej się do prasowania. Możesz nawet zostawić je włączone na ubraniu lub desce do prasowania bez żadnego ryzyka zniszczenia czy wybłyszczenia tkaniny. Prasuj wszystko — od jedwabiu po dżins — bez konieczności zmiany ustawień temperatury. Dzięki technologii OptimalTEMP pokrętło i ustawienia są zbędne. Nie trzeba już tracić czasu na wstępne sortowanie prania albo czekanie, aż żelazko się nagrzeje lub ostygnie. W każdej chwili możesz wyprasować dowolną tkaninę. Żelazko można zablokować w stacji bazowej na czas przenoszenia, co przy okazji zmniejsza ryzyko przypadkowego dotknięcia gorącej stopy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 902664
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 2400 W |
|---|---|
| Rodzaje prasowania | Prasowanie w pionie |
| W wyposażeniu | Pojemnik do odkamieniania |
| Funkcje dodatkowe | Funkcja samooczyszczania |
| Czas podgrzewania | 2 min |
| Ciśnienie pary | 6,5 bar |
| Strumień pary [g/min] | 120 |
| Kolor | Biały, Zielony, Turkusowy |
| Generowanie pary | Wbudowany generator |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 400 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l (dm?) |
| Regulator temperatury | Automatyczny |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,9 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,18 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rak d.suszczak i wspólnicy spółka jawna ulica i numer: kossaka 6a 8 kod pocztowy i miasto: 83-000 pruszcz gdański pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie |
| Zastosowane technologie | OptimalTEMP, Smart Calc Clean |
| Cechy urządzenia | Możliwość użycia wody kranowej, Wskaźnik gotowości do użycia, Możliwość dolewania wody w trakcie prasowania, Wskaźnik temperatury, Wskaźnik gotowości pary |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: