Odkurzacz Pionowy Tefal X-pert 6.60 Allergy TY6837
Wystaw opinię o produkcie
Bezprzewodowy odkurzacz Tefal X-pert 6.60 odmieni całkowicie Twój dotychczasowy sposób odkurzania! Odkryj perfekcyjne rezultaty za każdym razem dzięki elektroszczotce z podświetleniem LED i przełomowej technologii. Wydajna wymienna bateria gwarantująca 45 minut bezprzewodowej pracy wraz z automatycznym trybem Eco i Surface oraz przyciskiem Boost do zadań specjalnych - ułatwiają osiąganie doskonałych rezultatów za każdym razem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 912273
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bezprzewodowy odkurzacz Tefal X-pert 6.60 odmieni całkowicie Twój dotychczasowy sposób odkurzania! Odkryj perfekcyjne rezultaty za każdym razem dzięki elektroszczotce z podświetleniem LED i przełomowej technologii. Wydajna wymienna bateria gwarantująca 45 minut bezprzewodowej pracy wraz z automatycznym trybem Eco i Surface oraz przyciskiem Boost do zadań specjalnych - ułatwiają osiąganie doskonałych rezultatów za każdym razem.
Parametry produktu
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
|---|---|
| Kolor | Fioletowy, Szary |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika | 0,55 l (dm³) |
| Poziom hałasu | 85 dB |
| Waga jednostkowa brutto | 4,6 kg |
| Wymiary (SxWxG) | 25 x 113 x 25 cm |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Czas ładowania | 4 h (godz.) |
| Regulacja mocy | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Parkowanie pionowe, Ergonomiczny uchwyt, Wskaźnik konieczności naładowania, Uchwyt do przenoszenia, Elektroniczna regulacja mocy |
| Zastosowane technologie | Allergy+ |
| Krótki opis marketingowy | Niezbędna pomoc w codziennych porządkach |
| Instrukcja | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: