Odkurzacz Bezprzewodowy Tefal X-Force 9.60 TY2079
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 133136
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkryj komfortowe sprzątanie z odkurzaczem bezprzewodowym X-Force Flex 9.60 Auto. Wysoka moc ssąca do 100 Air Watts* sprawia, że to ultralekkie urządzenie, z modułem ręcznym ważącym zaledwie 1,1 kg, jest wyjątkowo skuteczne i wygodne. Odkryj nową jakość sprzątania dzięki zaawansowanym rozwiązaniom Tefal: technologii Flex, która pozwala na odkurzanie bez schylania się, intuicyjnemu panelowi sterowania, trybowi Auto z mocą dostosowującą się do sprzątanej powierzchni i wielu innym.
Parametry produktu
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, Czarny |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika | 0,4 l (dm³) |
| Poziom hałasu | 83 dB |
| Waga jednostkowa brutto | 4,36 kg |
| Wymiary (SxWxG) | 13 x 78 x 30,5 cm |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Czas ładowania | 4 h (godz.) |
| Regulacja mocy | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe | Szczotka do kanapy, ssawka szczelinowa, szczotka easy brush, baza ładująca |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Cechy urządzenia | Wskaźnik konieczności naładowania, Wyświetlacz poziomu mocy, Parkowanie pionowe, Ergonomiczny uchwyt, Elektroniczna regulacja mocy |
| Krótki opis marketingowy | Bezkompromisowa moc i lekkość |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: