Odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BBS711W
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 761930
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Maksymalna skuteczność - absolutna swoboda: nasz najbardziej poręczny odkurzacz o skuteczności odkurzania powyżej 99,9%.
Bezprzewodowy, poręczny i jednocześnie skuteczny jak odkurzacz.
Sprzątanie bez wysiłku: łatwe odkurzanie dzięki wygodnym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca konstrukcja elektroszczotki.
Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o pojemności 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%.
Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush ze zintegrowanymi oświetleniem podłogowym LED: skuteczność odkurzania powyżej 99,9%.
Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej wydajny, zapewniający imponującą skuteczność odkurzania.
Parametry produktu
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
|---|---|
| Kolor | Biały, Czarny |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika | 0,3 l (dm³) |
| Poziom hałasu | 82 dB |
| Waga jednostkowa brutto | 5 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 2 PLN |
| Wymiary (SxWxG) | 20,4 x 131,5 x 25,2 cm |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy bezprzewodowej | 40 min |
| Czas ładowania | 5 h (godz.) |
| Regulacja mocy | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bsh sprzęt gospodarstwa domowego sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 183 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Blokada zamknięcia pokrywy przy złym założeniu pojemnika, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Cechy urządzenia | Ergonomiczna rączka, Parkowanie pionowe, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik konieczności naładowania, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, Wyświetlacz poziomu mocy, Wyświetlacz LED, Wyświetlacz LCD, Wskaźnik zapełnienia filtra, Schowek na akcesoria, Ergonomiczny uchwyt, Elektroniczna regulacja mocy |
| Krótki opis marketingowy | Maksymalna skuteczność - absolutna swoboda: nasz najbardziej poręczny odkurzacz o skuteczności odkurzania powyżej 99,9%¹ |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Zasięg pracy | 100 m |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: