Odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-Force Flex 12.60 Auto TY98A9
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 213600
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-Force Flex 12.60 Auto przenosi sprzątanie na nowy poziom. Pomysłowy design zapewnia wygodę sprzątania i pozwala na odkurzanie nawet pod niskimi meblami, bez konieczności schylania się. Moc ssąca do 150 Airwattów, tryb Auto z mocą dostosowującą się do sprzątanej powierzchni i filtracja na poziomie 99,9% to tylko niektóre z rozwiązań, które sprawiają że urządzenie jest wyjątkowo skuteczne. Teraz bez trudu usuniesz kurz z każdego zakamarka, od podłogi aż po sufit. Benefity: LICENCJA NA SPRZĄTANIE. Poznaj nowy poziom bezprzewodowego odkurzania: zoptymalizowaną moc ssącą do 150 Airwattów*, wydajną baterię pozwalającą nawet na 45 minut pracy urządzenia** i filtrację aż na poziomie 99,9% wszelkich zanieczyszczeń, kurzu i alergenów. AUTOMATYCZNE DOSTOSOWANIE MOCY. Tryb Auto korzysta z zaawansowanej technologii Smart Brush, która sprawia, że silnik automatycznie dostosowuje moc ssącą do sprzątanej powierzchni, dając perfekcyjne rezultaty za każdym razem. ZAPOMNIJ O SCHYLANIU SIĘ PODCZAS ODKURZANIA. Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie dzięki pomysłowo zaprojektowanej elastycznej rurze z technologią Flex. Teraz bez trudu dosięgniesz do kurzu pod niskimi meblami, a szczotka Power LED Vision pozwoli Ci dostrzec nawet najmniejsze drobinki kurzu. ZMIANA MOCY ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM. Cyfrowy panel sterowania wyświetla czas, jaki został do całkowitego wyczerpania się baterii. Panel ułatwia także przełączanie się między trybami mocy i korzystanie z trybu Boost. ROZWIĄZANIE DLA WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT. Ciesz się przydatnym zestawem Animal Kit, dzięki któremu pozbędziesz się sierści i zabrudzeń z podłogi, dywanu czy tapicerki. Mini elektroszczotka Animal Turbo Brush pozwala łatwo i skutecznie dotrzeć do nawet trudno dostępnych zakamarków. KOMFORT UŻYTKOWANIA. Zbiornik na kurz o pojemności 0,9 l umożliwia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Zbiornik możesz w każdej chwili zdjąć bez odłączania modułu ręcznego. Dodatkowo, zbiornik oraz filtr można myć pod bieżącą wodą. Wszechstronne rozwiązanie X-Force Flex pozwala dotrzeć w każdy kąt i zapewnia łatwe odkurzanie od podłogi aż po sufit. Produkt naprawialny - 15 lat. Urządzenia Tefal powstają z wytrzymałych materiałów, tak aby służyły Ci przez lata. Ich wysoką jakość potwierdza nasze zobowiązanie o możliwości naprawy sprzętów nawet 15 lat od czasu zakupu.
Parametry produktu
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, Czarny |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika | 0,9 l (dm³) |
| Poziom hałasu | 82 dB |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/25/2/1325257.pdf |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/25/2/1325259.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 7,19 kg |
| Wymiary (SxWxG) | 12 x 25,5 x 125 cm |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Czas ładowania | 3 h (godz.) |
| Regulacja mocy | Tak |
| Nazwa filtra | Hepa |
| Wyposażenie dodatkowe | Ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, 2x szczotka easy brush, mini elektroszczotka, zapasowy filtr, baza ładująca, organizer do stacji |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Bezworkowy, Ergonomiczna rączka, Wyświetlacz poziomu mocy, Wskaźnik zapełnienia filtra, Elektroniczna regulacja mocy, Wyświetlacz cyfrowy |
| Krótki opis marketingowy | Odkurzacz bezprzewodowy tefal x-force flex 12.60 auto to połączenie skuteczności i rozwiązań poprawiających komfort sprzątania. odkryj wysoką moc ssąca do 150 airwattów* i wydajną baterią pozwalającą na 45 minut pracy urządzenia**. odkurzacz wyposażono w zaawansowane rozwiązania tefal: technologię flex, która pozwala na sprzątanie pod meblami, bez konieczności schylania się, cyfrowy panel sterowania pozwalający na bieżąco minotorować parametry pracy, tryb auto, który samodzielnie dostosowuje moc ssącą do sprzątanej powierzchni i wiele innych.*w trybie boost, **w trybie eco przy użyciu odkurzacza ręcznego |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: