Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 140626
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Generator pary Pro Express Ultimate II to wyjątkowa moc pary i perfekcyjne rezultaty prasowania. Technologia pary pod wysokim ciśnieniem sprawia, że Twoje tkaniny będą wyglądać, jak po profesjonalnym prasowaniu w pralni. Intuicyjny panel sterowania sprawia, że dbanie o tkaniny jest naprawdę proste. Podwójny system zabezpieczeń pozwala na prasowanie nawet najdelikatniejszych materiałów, sprawiając, że dłużej wyglądają jak nowe BENEFITY: Ultra wydajna moc pary - Technologia wysokiego ciśnienia. Wyjątkowa moc pary, która sprosta wszystkim Twoim wymaganiom: para pod ciśnieniem 7,9 barów, stały wyrzut pary o mocy 170 g/min i uderzenie pary o mocy aż 600 g/min pozwolą Ci w mgnieniu oka uporać się z nawet najtrudniejszymi zagnieceniami. Intuicyjna obsługa - Trzy tryby prasowania. Wybierz tryb prasowania: Delikatny, Normalny lub Max w zależności od tego, co akurat chcesz wyprasować. Intuicyjny panel sterowania sprawia, że prasowanie jest naprawdę proste. Dłuższa żywotność generatora - Szufladka antywapienna. Wyjmowana szufladka Calc Collector zbiera do 10 razy więcej kamienia*, chroniąc tkaniny i urządzenie, dzięki czemu przedłuża ich żywotność. *zewnętrzny test, w porównaniu z produktami konkurencji. Komfort prasowania - Prasowanie w pionie. Prasowanie delikatnych tkanin i odzieży oversize jest teraz naprawdę proste i wygodne. Dzięki prasowaniu w pionie, bez trudu pozbędziesz się zagnieceń z zasłon czy odzieży wiszącej, jak garnitury. Łatwe i bezpieczne przenoszenie - Specjalnie zaprojektowane zabezpieczenie. Wygodne i bezpieczne przenoszenie oraz przechowywanie urządzenia zapewnia system blokady. Ochrona prasowanych tkanin przed zabrudzeniem Protect System - Innowacyjna technologia Protect System przechwytuje krople wody i zamienia w parę, zapobiegając powstawaniu plam na prasowanych tkaninach. To najwyższa ochrona Twoich ubrań. Łatwe prasowanie i najlepszy ślizg po tkaninie - Technologie Durilium AirGlide i Autoclean. Dzięki powłoce stopy Durilium AirGlide para rozprowadzana jest w sposób optymalny, co zwiększa efektywność prasowania. Dodatkowo, funkcja Autoclean ułatwia utrzymanie stopy żelazka w czystości przez długi czas. Wygodne napełnianie wodą - Wyjmowalny pojemnik. Prasowanie bez przerwy nawet do 90 minut dzięki dużemu pojemnikowi na wodę. Pojemnik możesz w łatwy sposób napełnić wodą dzięki lekkiej konstrukcji i możliwości wyjęcia z urządzenia. Najwyższa jakość - Wyprodukowane we Francji. Wydajne urządzenie wyprodukowane we Francji zgodnie z rygorystycznymi standardami rzemiosła, projektowania i produkcji.
Parametry produktu
| Moc | 3000 W |
|---|---|
| Rodzaje prasowania | Prasowanie na mokro, Prasowanie w pionie, Prasowanie na sucho |
| Funkcje dodatkowe | System antywapienny |
| Czas podgrzewania | 2 min |
| Ciśnienie pary | 7,9 bar |
| Strumień pary [g/min] | 170 |
| Kolor | Bordowy |
| Generowanie pary | Zewnętrzny bojler |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 600 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,2 l (dm³) |
| Regulator temperatury | Automatyczny |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/27/6/1327671.pdf |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/27/6/1327670.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 6,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie |
| Zastosowane technologie | Auto Off, Calc Collector, Anti drip, Anti Calc, Protect System |
| Cechy urządzenia | Możliwość dolewania wody w trakcie prasowania, Możliwość użycia wody kranowej, Schowek na przewód, Wskaźnik gotowości pary, Wskaźnik gotowości do użycia, Wskaźnik pustego zbiornika, Wskaźnik temperatury |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: