Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8023678730361
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Nowa mieszanka, która łączy migdały, orzechy laskowe i orzechy makadamia w delikatny, bogaty i otulający smak. Idealną do popijania podczas śniadania lub jako dodatek do pianki cappuccino. Baza z 3 zbożami z naszych upraw sprawia, że ??konsystencja jest miękka i nadaje recepturze słodycz, która jeszcze bardziej podkreśla jej przyjemny smak.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu trzymać w lodówce i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Składniki
woda, zboża* (ORKISZ*, ryż*, OWIES*), ORZECHY LASKOWE* 2%, MIGDAŁY* 1%, ORZECHY MACADAMIA* 0,5%, aromat MIGDAŁOWY*, sól morska, stabilizator: guma guar*, guma ksantanowa*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 268/64 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 7.4 g |
| Cukry | 5.5 g |
| Błonnik | 0.9 g |
| Białko | 1.8 g |
| Sól | 0.17 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: