Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8428532230061
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ten napój może być kwalifikowany jako ”bezcukrowy”, ponieważ zawiera mniej niż 0,5g cukrów na 100ml lub 100g; oraz jako ”niesłodzony”, ponieważ żaden z użytych składników nie jest użyty ze względu na swoje właściwości słodzące. (zgodnie z regulacją KE nr. 1924/2006.). Nie zawiera GLUTENu i laktozy.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
woda, MIGDAŁY* 7%, skrobia z tapioki*, aromat migdałowy*. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 159/37 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.8 g |
| Węglowodany | 1.9 g |
| Cukry | 0.1 g |
| Błonnik | 0.7 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | 0.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: