Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8023678162216
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
MLEKO z kaszy jaglanej Isola Bio posiada bardzo wysoką zawartość składników roślinnych. Jest świetnym rozwiązaniem również dla osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą spożywać MLEKA. Nadaje się dla dzieci oraz osób przebywających na diecie bezGLUTENowej bądź lekkostrawnej. Napój jaglany może być wykorzystywany w kuchni na bardzo wiele sposobów. Delikatny i słodki smak. Świetny składnik energetyczny, głównym źródłem energii jest zawarta w kaszy skrobia (ok. 65% zawartości). MLEKO jaglane jest doskonałe jako dodatek do musli, płatków śniadaniowych, a także do samodzielnego spożycia. Kasza jaglana zawiera w sobie dobroczynną krzemionkę. Krzemionka stanowi cenny budulec wątroby, serca, mózgu, czy trzustki. Odpowiada za kondycję włosów, skóry i paznokci. Krzemionka pozwala zachować dobrą kondycję stawów, kości i chrząstek. Wspomaga regenerację. Szczególnie polecana dla osób starszych, lub po urazach ortopedycznych. MLEKO jaglane doskonale sprawdzi się jako źródło tego cennego pierwiastka. Napój Jaglany ISOLA jest produktem bezGLUTENowym, koszernym i nie zawiera laktozy.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3-4 dn
Składniki
baza jaglana* 98,91% (woda, kasza jaglana* 16%), olej słonecznikowy tłoczony na zimno*, sól morska. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 231/55 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 10.5 g |
| Cukry | 5.5 g |
| Błonnik | 0.4 g |
| Białko | 0.7 g |
| Sól | 0.08 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: