Napój kokosowy bez cukru BEZGL. BIO 1 l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8023678728078
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Napój kokosowy
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3-4 dn
Składniki
woda, MLEKO kokosowe* 8% (kokos* 4,8%, woda, substancja zagęszczająca: guma guar*), skrobia ryżowa*, algi Lithothamnium Calcareum 0,3%, stabilizator: guma guar*, guma ksantanowa, karagen, aromat kokosowy*, sól morska. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 84/20 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.2 g |
| Węglowodany | 1.7 g |
| Cukry | <0.5 g |
| Białko | <0.5 g |
| Sól | 0.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: