Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8428532192413
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Napoje Ecomil mogą być spożywane o każdej porze dnia, na ciepło lub zimno, w kawie czy herbacie oraz w sosach, ciastach, naleśnikach czy puddingach. Nie zawiera GLUTENu i laktozy. Odpowiedni dla wegan.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
woda, ORZECHY tygrysie (MIGDAŁY ziemne)* 12%, emulgator: lecytyna słonecznikowa*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Możliwe alergeny
ORZECHY
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 161/39 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 4.2 g |
| Cukry | 2.7 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: